Členské příspěvky 2020/2021

Vážení rodiče,
rádi bychom vám sdělili, že začínáme vybírat členské příspěvky na skautský rok 2020/2021. V dubnu tohoto roku jsme vás informovali o našem těžkém rozhodování, jak vyřešit situaci ohledně nové skautské klubovny. Na základě vašich odpovědí jsme se rozhodli, že půjdeme cestou rekonstrukce bývalé budovy Technických služeb na okraji lesa Ochozi. Abychom měli prostředky na zahájení rekonstrukce s plánovaným otevřením na podzim roku 2021,
odsouhlasila středisková rada navýšení členského příspěvku na 1500 Kč za osobu. Získáme tak finanční obnos, který využijeme pro rekonstrukci interiéru. V ceně příspěvku je započítán i odběr skautského časopisu a pojištění na skautských akcích. Současně s platbou žádáme rodiče nových členů, aby odevzdali přihlášku, která slouží jako podklad pro registraci. Platbu proveďte prosím nejpozději do 31. 10. 2020 převodem na střediskový účet 2300361595/2010. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte a do poznámky jméno a příjmení dítěte. V případě problémů s platbou lze tuto situaci řešit individuálně po domluvě s vedením střediska.
Členovi, který nebude mít zaplaceno do výše uvedeného termínu automaticky zaniká členství.

Dále prosím berte na vědomí, že zaplacením členského příspěvku a potvrzením přihlášky souhlasíte s tím, že se dítě stává plnohodnotným členem skautské organizace a bude vykonávat veškeré aktivity spojené s činností spolku. Děti budou běhat venku za každého počasí, malovat, stříhat, ale i sekat sekerou, řezat pilkou nebo zapalovat oheň. Ačkoliv každou činnost budou děti vykonávat pod dozorem kvalifikovaných vedoucích a s největší opatrností,
může se stát, že se poraní, říznou nebo ušpiní. Vezměte to prosím v potaz a přizpůsobte tomu jejich oblečení. V případě úrazu je na schůzkách vždy přítomen vyškolený vedoucí, který dítěti poskytne první pomoc. Pakliže by se jednalo o vážnější zranění, lze v takovém případě využít pojistného plnění z úrazového pojištění placeného v rámci členského příspěvku. S žádostí o detaily se v takových případech obracejte přímo na vedoucího oddílu.
Děkujeme za pochopení a včasnou platbu.