5 února, 2019

Srub Pod Horou

Historie skautského srubu Pod Horou sahá až do roku 1932, kdy tehdejší zakladatel Josef Tulis se svým oddílem celý srub zbudoval. I přes jeho pohnutou historii a dezolátní stav se bystřickým skautům podařilo po roce 1989 srub zrekonstruovat a dnes je oblíbeným místem výprav. Srub je vybaven elektřinou, kamny na tuhá paliva, dvouplotýnkovým sporákem, varnou konvicí, základním nádobím a spací palandou. Pitná voda se nosí z nedaleké studánky. U srubu jsou venkovní toalety. Prostranství před srubem je opatřeno ohništěm. Pro přespání jsou nutné vlastní karimatky a spacáky. Ubytovací kapacita je až 20 osob.

CENA ZA PRONÁJEM SRUBU

500 Kč/ noc pro skautské organizace a 600Kč/noc pro ostatní

V případě zájmu o pronájem se podívejte na obsazenost srubu níže a pokud je termín o který máte zájem, volný, tak proveďte rezervaci výhradně přes online formulář.

Přečtěte si provozní řád a pravidla pronájmu.

MAPA

SPRÁVCE SRUBU