Výprava Histerolu do Toulovcových maštalí

Dne 13. 10. jsme se vypravili na výpravu do Toulovcových Maštalí. Protože spojení do Proseče je z Bystřice komplikované, tak nás vedoucí a někteří rodiče dovezli auty. Náš příchod k základně nám okořenil takzvaný ,,lov na schránku s klíčem“. Po té co jsme klíče našli, připravili jsme klubovnu ke spaní. Ten večer, nás dopisem zasvětili do nešťastného příběhu duše loupeživého rytíře Toulovce, který nás provázel celou výpravu. Večer se ještě zahrálo na kytary, zazpívalo a šlo se spát.

Další den, jsme se vydali na výpravu po skalním labyrintu Toulovcových Maštalí, kde jsme se dozvěděli další části příběhu. Ještě nás po pozdním obědě čekala u základny bojovka, do které trochu zasáhl déšť a stmívání. Ale s blátem je taky sranda! Když jsme si vyzkoušeli jaké to měl Toulovec těžké a jaká rozhodnutí musel činit, museli jsme podle toho rozhodnou, zda byl dobrý nebo špatný člověk. Večer nás ještě čekal těžký úkol. Museli jsme Tuolovce odsoudit a rozhodnout tak, kam patří jeho duše. Po našem soudu jeho duše konečně našla klid a mohla opustit tento svět. Po večeři se zase chvíli hrálo ale tentokrát už všichni byly značně unavení, tak se šlo spát dřív než v pátek. V neděli jsme už jenom uklidili, sbalili se, rozloučili se s klubovnou vyrazili k autům do Proseče. Celá výprava byla dokonalá.

Tento záznam byl publikován v Histerol . Uložit odkaz do záložek.