Zakládáme novou družinu Benjamínků

Vážení rodiče. Snažili jsme se zareagovat na vaše přání, a proto spouštíme přihlašování do nové družinky Benjamínků. Pokud máte doma předškoláka ve věku 4-5let a chtěli byste, aby zažil skautskou výchovnou metodu, tak nám pošlete na email zuzana.pecinkova@skaut.cz informaci o jménu, příjmení a věku vašeho dítěte. Připojte k tomu pár vět o tom, proč chcete, aby váš chlapec či děvče navštěvovali skautskou družinu. Kapacita družiny bude maximálně 10 dětí, scházet se budeme v kulturním domě od ledna 2020 každý pátek v čase 16.00 – 17.30. Členský poplatek na rok je 1000Kč. V případě sourozenců pak 800Kč. Na základě vašich emailů se vám ozveme zpět s dalšími potřebnými informacemi. Těšíme se na vás.