5 února, 2019

Tábořiště Vojtěchov

Nabízíme k pronájmu naše tábořiště na Vojtěchově. Nachází se v srdci Žďárských vrchů mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem. Pokud hledáte ideální místo pro vaše prázdninové tábory, tak jste našli to pravé. Tábořiště leží v malebném údolí a je vybaveno dřevěnou základnou. Při plném rozestavění podsadových stanů jsme schopni ubytovat 60 táborníků. K dispozici jsou kromě stanů a základny, dva hangáry, kuchyně, WC, studánka s pitnou vodou a ke koupání rybník nedaleko tábořiště. Zásobování je ideální buď z Bystřice nebo Nového Města. Cena za pronájem na rok 2024 je 17 000 Kč/týden pro skautské oddíly a střediska a 22 000Kč/týden pro ostatní spolky.

V případě zájmu o pronájem tábořiště zkontrolujte jeho obsazenost a pokud je vámi požadovaný termín volný, tak kontaktujte správce tábořiště.

OBSAZENOST

MAPA